JACHTY, ČLNY & JET SKI

Každé plavidlo je vystavené veľmi náročným podmienkam, nakoľko väčšinu času trávi na vode. Slaná voda a UV žiarenie dokážu rýchlo zničiť aj odolné materiály ako sa používajú pri jachtách a člnoch. V STRITO MARINE máme na to riešenie a ponúkame keramickú ochranu špeciálne určenú pre jachty, člny a jet ski (vodné skútre). Aplikáciou keramickej ochrany na vaše plavidlo ho dokážeme ochrániť na niekoľko sezón. Stáva sa tak krásne lesklé a odolné voči korózii, škrabancom, hubám a riasam. Navyše, ochránený povrch je vysoko hydrofóbny, teda odpudzuje vodu a nečistoty, čo výrazne zjednodušuje čistenie a starostlivosť.

NOVÝ / JAZDENÝ VODNÝ SKÚTER

JET
SKI

od 400 €

NOVÁ JACHTA / ČLN

YACHT
PACKAGE

100 € / ft.

* príplatok v prípade potreby vytiahnuť loď z vody

JAZDENÁ JACHTA / ČLN

OLD
SAILOR

150 € / ft.

Keramická ochrana MARINE COAT

Aplikácia keramickej ochrany na vašu loď prebieha tam, kde vaša loď parkuje. Výsledná cena závisí od zvolenej služby, miesta kde sa loď nachádza a práce potrebnej k dokonalému výsledku. Dôležité je, či je loď nová alebo jazdená, taktiež či je potrebné loď vytiahnuť z vody alebo nie. Pracujeme v rámci krajín Slovensko, Česká Republika, Poľsko, Maďarsko, Chorvátsko a Slovinsko.

VÝHODY APLIKÁCIE KERAMICKEJ OCHRANY

ANTIKORÓZNA

Keramická ochrana vytvára na povrchu lode povlak, ktorý dokonale chráni gelcoat pred slanou vodou a tiež náletovou hrdzou. Dokáže ochrániť chromované zábradlia, okná, palubné dosky alebo vrtuľu motora. 

ŽIADNE ŠKRABANCE

Povlak má vysokú tvrdosť a bezpečne ochráni vašu loď pred malými škrabancami, ktoré vznikajú pri nastupovaní, parkovaní alebo napr. pri pohybe po lodi počas plachtenia.

ODPUDZUJE VODU

Povlak má vysoký uhol odpudzovania vody, čím voda počas plavby alebo dažďa steká z lode. Vaša loď tak ostáva dokonale čistá aj po celodennej plavbe v nepriaznivom počasí.

ĽAHKO SA ČISTÍ

Keďže dokonale odpudzuje vodu, nečistoty sa ani nedokážu usadiť na povrchu, nakoľko ich voda zmyje preč. To čo nezmyje sama voda, stačí jednoducho  spláchnuť jemným tlakom vody a vysušiť mikrovláknom.

OCHRAŇUJE

Keďže sa nečistoty vďaka keramickému povlaku neusadzujú, nevznikajú staré nánosy špiny, ktoré udržiavajú vlhkosť a vytvárajú dokonalé prostredie pre huby. Tiež zabraňuje usádzaniu rias, ktoré sa vo vode prirodzene nachádzajú.

Ochrana GEL COAT

Dokonale odpudzuje vodu a špinu z povrchu náteru, má takmer samočistiacu schopnosť. Zabraňuje usádzaniu rias a výrazne uľahčuje čistenie lode. Zvyšuje maximálnu rýchlosť plavidla vďaka dokonalému hydrofóbnemu efektu a zníženému treniu medzi plavidlom a molekulami vody.

Prečo ochrana povrchu lode ?

– Zachováva farebnú stálosť a zabezpečuje dokonalý lesk 
– Dokonalá chemická a UV ochrana 
– Jednoduché čistenie plavidla
– Zabraňuje usádzaniu rias

Ochrana METAL COAT

Chráni kovové časti pred silným UV žiarením, pred slanou vodou, ktorá spôsobuje koróziu. S keramickou ochranou určenou pre kovové časti všetky nečistoty a usadeniny skĺznu dole a nevytvoria na povrchu kovových dielov prostredie k tvorbe korózie.

Prečo ochrana kovových častí lode ?

– Zabezpečuje dokonalý lesk 
– Dokonalá chemická a UV ochrana 
– Jednoduché čistenie resp. samočistenie
– Zabraňuje usádzaniu náletovej hrdze a chráni pred účinkami slanej vody

Ochrana LEATHER COAT

Chráni kožené sedačky pred negatívnymi vplyvmi UV žiarenia a slanej vody. Vytvára hydrofóbny povlak, ktorý zabraňuje vsiak

Prečo ochrana povrchu lode ?

– Zabezpečuje dokonalý lesk 
– Dokonalá chemická a UV ochrana 
– Jednoduché čistenie resp. samočistenie
– Zabraňuje usádzaniu náletovej hrdze a chráni pred účinkami slanej vody

Návrat hore