APLIKÁCIA KERAMIKY
NA CELÉ VOZIDLO

Keramická ochrana známa tiež pod terminológiou ako sklenený povlak alebo nano povlak, vytvára extra tvrdú ochrannú vrstvu na laku vozidla. Vrstva dokonale priľne k laku vozidla a pri správnej údržbe dokáže ochrániť lak vozidla v priemere od 2 – 5 rokov, vzhľadom na použitý produkt. Životnosť je oveľa dlhšia ako pri použití vosku ! 

Keramická ochrana má množstvo výhod. Pomáha zachovať vzhľad nového vozidla a zároveň ho chráni pred prachom, náletovou hrdzou a malými škrabancami. 

Keramická ochrana poskytuje dokonalý lesk a zvýrazňuje tón farby a hĺbku laku vozidla.

Odpudzuje vodu a nečistoty. Starostlivosť o lak vozidla a umývanie nikdy nebolo jednoduchšie. 

Chráni lak vozidla pred poškriabaním, UV žiarením, soľou, hrdzou, …

NOVÉ AUTO

COATING
SHOWROOM

650 €

JAZDENÉ AUTO

COATING PACKAGE

950 €

NOVÉ / JAZDENÉ AUTO

KARNAUBSKÝ
VOSK

120 €

KERAMICKÁ OCHRANA
NOVÉ AUTO

Kúpili ste si nové auto? Je ideálny čas ochrániť ho pred vstupom do prevádzky
s naším cenovo dostupným balíkom (COATING SHOWROOM za 650 € ).
Tento balík je dostupný pre nové autá, maximálne 2 mesiace v prevádzke 
a s nájazdom do 2000 km. Vďaka prémiovej keramickej ochrane si vaše
vozidlo zachová vzhľad nového čo najdlhšie. Navyše bude ochránené proti
škrabancom a jeho údržba pri umývaní bude oveľa jednoduchšia vďaka
dokonalým vlastnostiam keramiky a to po dobu až 4 rokov.

PRODUKTY s ktorými pracujeme

Produkty s ktorými pracujeme patria medzi najlepšie na trhu v oblasti čistenia, údržby a starostlivosti o vozidlá. Dôsledne vyberáme spomedzi produktov, ktorými dokážeme dokonale ošetriť všetky povrchy s dôrazom na to, či sa jedná o auto, motocykel, čln, jachtu, či karavan. Pracujeme s produktami KochChemie, Carpro, Nasiol, Gyeon a Soft99.

Pre správnu údržbu vozidla ochráneného keramickým náterom je potrebné používať vybrané produkty. Všetky tieto produkty sú dostupné u nás. Pri každom ošetrení vozidla keramickou ochranou dostanete od nás potrebné rady. Máme tiež leták v ktorom vysvetľujeme ako umývať vaše vozidlo čo najbezpečnejším spôsobom. 

KERAMIKA KOLIES

Disky z vozidla demontujeme a následne dôkladne vyčistíme ako z vonkajšej, tak aj z vnútornej strany. Vyčistíme tiež brzdové strmene. Potom aplikujeme keramickú ochranu na kolesá a strmene. Hydrofóbne vlastnosti keramickej ochrany budú bezpečne odpudzovať vodu, nečistoty a chrániť disky a strmene pred soľou v zimnom období a to po dobu viac ako 12 mesiacov. V prípade potreby je možné dohodnúť preleštenie diskov za príplatok.

od 150 € 

KERAMIKA OKIEN

Poskytuje maximálnu viditeľnosť počas daždivých dní alebo tiež v zimnom období počas sneženia. Pri rýchlosti +70 km/h sa doslova voda šmýka z okna a nemusíte používať stierače.  

Priemerná životnosť: viac ako 12 mesiacov

50 € (čelné sklo) / 125 € (všetky sklá)

KERAMIKA PLASTOV

Obnovuje Pôvodný vzhľad a chráni plasty a gumené časti pred UV žiarením a oxidáciou.

Priemerná životnosť: viac ako 12 mesiacov

od 50 €

KERAMIKA KOŽE

Zabraňuje usadzovaniu nečistôt a prípadnému zafarbeniu, chráni pred kvapalinami a UV žiarením, konzervuje a udržuje výrobný vyhľad kože.

Priemerná životnosť:  12 mesiacov

125

KERAMIKA LÁTKY

Vytvára odolnú neviditeľnú vrstvu, ktorá chráni textilné povrchy pred znečistením alebo vsiaknutím kvapalín a zároveň aj pred negatívnymi vplyvmi UV a slnečného žiarenia, pričom poskytuje textilným materiálom vysokú ochranu pred vyblednutím.

Priemerná životnosť: 12 mesiacov

125

KERAMIKA CONVERTIBLE FABRIC

Vytvára odolnú neviditeľnú vrstvu, ktorá chráni strechu kabrioletu pred znečistením alebo vsiaknutím kvapalín a zároveň aj pred negatívnymi vplyvmi UV a slnečného žiarenia, pričom poskytuje textilnej streche vysokú ochranu pred vyblednutím.

Priemerná životnosť: viac ako 12 mesiacov

od 125 € / k cene sa pripočítava čistenie

Dôležité informácie

Uvedené ceny platia pre vozidlá štandardnej veľkosti, teda malé mestské vozidlá. Veľké vozidlá ako sedan / limuzína, kombi, SUV, Pick-up, Off-road sú vždy za príplatok. Veľké vozidlá ako dodávky, ťahače, nákladné autá robíme len na vyžiadanie. Všetky ceny vychádzajú z priemerného znečistenia a stavu vozidla. Ceny sú s DPH a sú orientačné, nakoľko každé vozidlo je jedinečné a potrebuje iný prístup alebo dlhší čas. Pre upresnenie ceny nás prosím kontaktujte a dohodnite si stretnutie.

Návrat hore