UMÝVANIE
AUTOMOBILOV

Kontaktujte nás, ak chcete Vášmu autu dopriať prémiové a šetrné umytie. Zaujímate sa o niektorý z našich programov ? Alebo preferujete program umytia prispôsobený na mieru? 

Neváhajte nás kontaktovať a nájdeme ideálnu voľbu pre Vaše auto.

PREMIUM RUČNÉ
UMYTIE

50€

Môže byť kombinované so základným čistením interiéru alebo s hĺbkovým čistením interiéru.

PREMIUM RUČNÉ
UMYTIE + INTERIÉR
BASIC

125€

DEKONTAMINÁCIA
RUČNÉ UMYTIE

75€

Vhodné aj ako 6 mesačná ochrana pre vozidlá s aplikovanou keramickou ochranou, na opätovné predĺženie vodeodpudivých vlastností.

PROFESIONÁLNE ČISTENIE AUTOMOBILOV

Používame profesionálne produkty a techniky na čistenie vozidiel. Každé vozidlo je vyčistené tlakovým čističom a následne ručne, šetrnou metódou dvoch vedier. Táto metóda zabezpečí precízne umytie vozidla bez zanechania škrabancov. V jednom z vedier je voda s PH neutrálnym šampónom a v druhom je čistá voda s odlučovačom na oplachovanie rukavice. To zabezpečí aby sa do umývacej rukavice nedostali nečistoty, ktoré by mohli spôsobiť poškriabanie laku.

Dležité informácie

Uvedené ceny platia pre vozidlá štandardnej veľkosti, teda malé mestské vozidlá. Veľké vozidlá ako sedan / limuzína, kombi, SUV, Pick-up, Off-road sú vždy za príplatok. Veľké vozidlá ako dodávky, ťahače, nákladné autá robíme len na vyžiadanie. Všetky ceny vychádzajú z priemerného znečistenia a stavu vozidla. Ceny sú s DPH a sú orientačné, nakoľko každé vozidlo je jedinečné a potrebuje iný prístup alebo dlhší čas. Pre upresnenie ceny nás prosím kontaktujte a dohodnite si stretnutie.

Návrat hore