LEŠTENIE ÁUT

U nás je to správne miesto na odstránenie škrabancov a iných nedokonalostí. Rozlišujeme medzi ľahkým a ťažkým leštením. Aká úprava je vhodná na leštenie vášho auta závisí od stavu laku a samozrejme od požadovaného výsledku. Neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku alebo navštíviť pre posúdenie stavu laku vášho vozidla. 

ĽAHKÉ LEŠTENIE

300 €


Veľký sedan / limuzína + 50 €
SUV / Off-road + 60 €
Nadrozmerné vozidlá – cena na vyžiadanie

ŤAŽKÉ LEŠTENIE

600 €

Veľký sedan / limuzína + 50 €
SUV / Off-road + 60 €
Nadrozmerné vozidlá – cena na vyžiadanie

KARNAUBSKÝ VOSK ALEBO KERAMICKÝ POVLAK

Každé leštenie laku je ideálne zakončiť aplikáciou karnaubského vosku alebo keramickej ochrany. Ak máte záujem nechať si auto vyleštiť a ochrániť povlakom, určite si pozrite našu ponuku aplikácie keramickej ochrany, ktorú ponúkame ako balík spolu s leštením laku.

LEŠTENIE
SVETLOMETOV

Abrazívne opotrebenie svetlometov spôsobuje usadenie nečistôt a následné zanesenie krytu svetlometov. Svetlomet je možné v niekoľkých krokoch brúsiť a následne leštiť, čím sa môžeme dopracovať k pôvodnému vzhľadu. Je to aj vhodná voľba v prípade, že vaše vozidlo neprejde technickou kontrolou kvôli nejasnému lúču svetla.

40 € / svetlomet + aplikácia keramickej ochrany na svetlomet

Dôležité informácie

Uvedené ceny platia pre vozidlá štandardnej veľkosti, teda malé mestské vozidlá. Veľké vozidlá ako sedan / limuzína, kombi, SUV, Pick-up, Off-road sú vždy za príplatok. Veľké vozidlá ako dodávky, ťahače, nákladné autá robíme len na vyžiadanie. Všetky ceny vychádzajú z priemerného znečistenia a stavu vozidla. Ceny sú s DPH a sú orientačné, nakoľko každé vozidlo je jedinečné a potrebuje iný prístup alebo dlhší čas. Pre upresnenie ceny nás prosím kontaktujte a dohodnite si stretnutie.

Návrat hore