Hlavná stránka

AKO TO FUNGUJE ?

Strito je mobilná služba na čistenie vozidiel. Dajte si vyčistiť svoje auto doma, v práci alebo kdekoľvek vám to vyhovuje. Stačí spraviť pár klikov v našom jednoduchom rezervačnom systéme. Prejdite si nasledovné štyri kroky a vyskúšajte moderný spôsob čistenia vozidiel.

1. Otvorte si našu stránku

Choďte na www.strito.sk, či už ste doma, v práci alebo niekde v meste. Kliknite na tlačidlo "REZERVUJTE TERAZ".

2. Vyberte si službu

Vyberte si službu z nášho balíka, zadajte dátum a čas kedy chcete vozidlo vyčistiť. Vyplňte údaje o vozidle a zadajte miesto, kde bude parkovať. Vyberte si spôsob platby podľa zvolenej služby.

3. Čistenie vozidla

Umývač príde k vášmu vozidlu a vyčistí ho šetrným a ekologickým spôsobom. Potom Vám zašleme informačný mail o ukončení čistenia s fotkami vozidla pred a po čistení.

4. Platba a radosť

V prípade čistenia iba zvonku platíte vopred, nakoľko nepotrebujeme prístup do vozidla. Pri ostatných službách platíte na mieste kartou. Vaše auto je teraz žiarivo čisté, navyše ste ušetrili svoj čas a 200 litrov vody.

Prečo strito ?

Sme mobilná umyváreň, ktorá vznikla s myšlienkou ekologického čistenia vozidiel, s cieľom zmenšiť dopad na životné prostredie a maximalizovať efektívnosť využitia času našich zákazníkov. Náš tím tvoria ľudia s rovnakými hodnotami, pracujúci na rovnakom cieli. Venujeme sa expresnému čisteniu vozidiel. Naše služby sú jednoduché, pohodlné a ekologické.

Jednoduché

rezervujete kdekoľvek

Môžete si objednať čistenie vozidla cez svoj notebook alebo mobil. 

Pohodlné

prídeme za vami

Čistenie STRITO príde až k vašim dverám. Jednoducho pri objednávaní zadáte polohu vozidla a jeden človek z nášho tímu príde k vášmu autu na skútri a vyčistí ho. 

Ekologické

šetríme životné prostredie

Našou metódou spotrebujeme 1 liter vody na jedno čistenie, tým ušetríme až 200 litrov vody. Prípravok s nečistotami utierame do mikrovlákna, ktoré perieme v ekologicky certifikovanej práčovni.


POMÁHAME VÁM ŠETRIŤ

1. Šetríme čas

Ušetrite svoj cenný čas. Môžete sa venovať rodine, priateľom alebo tomu v čom ste dobrí a čo vás baví. My zatiaľ vaše vozidlo vyčistíme.

2. Šetríme peniaze

Nezvyšujte svoje náklady cestovaním do umývarní a čakaním. Naše ceny sú porovnateľné s konkurenciou, navyše s naším mobilným prístupom máme za cieľ ušetriť každému zákazníkovi peniaze.

3. Šetríme vodu

Našou metódou čistenia vozidiel spotrebujeme na jedno umytie 1 liter vody a ušetríme tak 150 až 200 litrov vody oproti bežnej umyvárni. Spoločne tak pomôžeme sebe a našej planéte.

meníme čistenie k lepšiemuČASTÉ OTÁZKY

Poistené čistenie

Netreba sa báť. Vaše vozidlo je pri vykonávaní našich služieb poistené.

Kľúče od auta

Pri službe "Rýchlo zvonka" nepotrebujeme kľúče od vášho vozidla. Nezabúdajte, že ak ste si objednali čistenie interiéru, musíte byť v daný čas k dispozícii, aby ste nám otvorili auto.

Obsluhovaná oblasť

Prídeme za vami v rámci celej Bratislavy. V Starom meste je potrebné, aby vozidlo parkovalo v garáži, alebo na súkromnom pozemku. Nepracujeme v nákupných centrách. Blízke okolie Bratislavy Vám potvrdíme mailom.

Garancia kvality

V prípade, že sme niečo vynechali, vrátime sa a spravíme to odznova a zdarma.

Platba

Službu "Rýchlo zvonka" platíte vopred online cez zabezpečenú platobnú bránu. Pri ostatných službách prijímame platbu na mieste, kartou cez terminál. Platby v hotovosti neprijímame.

Zmena počasia

V prípade, že vonku mrzne, stále pracujeme. Ak prší, alebo sneží a nemáte vozidlo v garáži, službu nevykonávame, lebo je to neefektívne. Bude vám ponúknutý nový termín. Ak ste službu vopred zaplatili, peniaze vám vrátime späť.

sample product image

Veľmi špinavé auto

Dokážeme umyť všetky typy špinavých áut, ale ak je na aute blato, je potrebné aby ste ho najprv opláchli. Ak vaše vozidlo bude od blata, vrátime Vám peniaze späť. Je to jeden z mála prípadov, kedy vozidlo nevieme vyčistiť.

Parkovanie

Parkujte vždy tak, aby sme mali priestor okolo auta na otvorenie dverí, minimálne 1 meter na každej strane, inak službu nevieme vykonať. Ak parkujete auto v garáži, uveďte pri objednávke kde sa presne nachádza - poschodie, číslo parkovacieho slotu a pod. Uveďte prosím aj to, ako sa dostaneme ku vám do garáže.

Zrušenie objednávky

Plánovanie je dôležité, preto objednávku môžete zrušiť najneskôr 12 hodín pred. Ak dôjde k zrušeniu objednávky z našej strany a vy ste vopred zaplatili, vrátime vám peniaze späť.

Návrat hore